google-site-verification: google380f0841affc413c.html
Sportzoo Winter Games 2023 - SportZoo

Pro některé hokejový svátek v nevšední atmosféře, pro jiné další důvod koupit balíčky a boxy. 18.9. 2023 začíná prodej speciální kolekce SportZoo WInter Games 2023 CZ&SK, která vyšla v malém nákladu. Kompletní checklsit Winter Games 2023 naleznte v přiloženém souboru.

Obsah kolekce:

Základní set

Základní set kolekce tvoří 90 hráčů. Každý ze šesti účastníků Winter Games 2023 má v základním setu zastoupení v podobě patnácti kartiček. Karty základního setu jsou výhradní součástí Hobby verze boxů.

Obrázek kolekce

WG Moments

Stejně výlučnou součástí Hobby verzí budou inzerty WG Moments, kde si na devíti kartách zavzpomínáme na nejzajímavější momenty unikátní hokejové akce, v rámci kterého se odehrály tři setkání HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, HC Dukla Trenčín - HKM Zvolen a HC Slovan Bratislava - HC Košice.

Obrázek kolekce

WG Signature

Nedílnou součástí našich kolekcí jsou také podpisové sety. Set WG Signature tvoří 54 hráčů (Level 1 x/65 – 36 hráčů a Level 2 x/35 – 18 hráčů). Podpisy jsou originální a každý z týmů v nich má rovnoměrné zastoupení.

Obrázek kolekce

WG Net cord & Unique Mark

Ze zápasů se nám podařilo získat také unikátní kousky v podobě hraných dresů a brankové sítě. Součástí Exclusive boxů tak budou i kartičky Unique Mark s 18 vybranými hráči. V checklistu Net Cord naleznete 18 hráčů, kterým vycházejí kartičky v limitu x/35.

Obrázek kolekce

Ke stažení