google-site-verification: google380f0841affc413c.html

Jsme tu pro Vás od května 2014 kdy bylo těsně před MS ve fotbale v Brazílii , kdy po celém světě a konečně i v ČR propukla vlna šílenství ve sbírání samolepek a sběratelských karet Panini Adrenalyn XL. My jsme této mánii také podlehli a začali sbírat. Měli jsme však spoustu přebytků, které už jsme neměli s kým vyměnit a tak jsme vytvořili tyto stránky. Zde se můžete jako první  dozvědět vše o Vašich sériích, včetně ukázek na videích rozbalování balíčků a boxů, takže vždy víte, co  v balíčku naleznete. Dále Vám nabízíme poradenství ohledně sběratelství, jak uchovávat sbírky , v čem je skladovat a jak s nimi nakládat. Příslušenství ke sbírkám a samotné karty od nás můžete také zakoupit v jednotlivých sekcích eshopu www.kartickarna.cz .

Karty také vždy po oboustranné dohodě vykupujeme. Pokud tedy rozpouštíte sbírku nebo ji rušíte napište nám  na info@kartickarna.cz a my se postaráme, aby z Vašich karet měli radost i jiní sběratelé. Dále garantujeme 100% pravost a originalitu veškerého zboží, s tím souvisí i kvalita, za kterou ručíme, (pokud v popisu produktu není uvedeno jinak).

Jak pečovat o sbírku a jaký je vhodný obal? Video!

Jak pečovat o sbírku a jaký je vhodný obal? Video!

Víte jak správně pečovat o svoji sbírku? Chcete lépe ochránit svoje karty? podívejte se na naše video třeba Vám pomůže a ukáže jak se o sbírky staráme my. Ukážeme Vám možnosti jak a v čem správně skladovat karty, tak aby Vám co nejdéle vydrželi a neztráceli na hodnotě...

Kontaktujte nás!
Anketa

Jak jste na nás narazili?

Internet 84%
Billboard 8%
Časopis 8%
Hlasovalo: 124

Diskuse