google-site-verification: google380f0841affc413c.html
UEFA Superstars 2024  oblíbená série je zpět

UEFA Superstars 2024 oblíbená série je zpět

Série UEFA Superstars od Topps , která měla obrovský úspěch vyjde již brzy znovu se spousotu novinek.

Kromě base setu v novém designu v několika paralelních verzích se můžete těšit Imige Variation a chrome base, Mtachwinner, Showpieces, No Limits, final Boss, UCL Royality, Destiny nebo Tiki Taka karty. V každém boxu budou garantovány 2 mystic paralelky 

Co se týče podepsaných karet, tak novinkou a kartou co chcete vytáhnout budou uričtě patřit  Champions Ediition Auto -  podpisy fotbalových legend, které vyhráli Ligu Mistrů, Final Boss Auto nebo Superstar Auto.

Více v přiložených náhledech a také v Unboxingu , který proběhne hned jak boxy dorazí....

Předpokládané vydání Jaro 2024

Winter Games 2023

Winter Games 2023

Pro některé hokejový svátek v nevšední atmosféře, pro jiné další důvod koupit balíčky a boxy. 18.9. 2023 začíná prodej speciální kolekce SportZoo WInter Games 2023 CZ&SK, která vyšla v malém nákladu. Kompletní checklsit Winter Games 2023 naleznte v přiloženém souboru.

Kompletní nabídka produktů bude zveřejněna 18.9. po 16:00 zde : https://www.kartickarna.cz/winter-games-2023

První fotbalový hobby produkt pro sezonu 2022-23 je tu Topps UEFA Club Competition

První fotbalový hobby produkt pro sezonu 2022-23 je tu Topps UEFA Club Competition

Je to tady, první fotbalový hobby produkt od Toppsu pro sezonu 22-23 je tu a přináší spousty novinek. Stejně jako v Match Attax v sérii naleznete týmy všech UEFA soutěží tedy i vybrané týmy Evropské a Konferenční ligy. Základní set tradičně obsahuje 200 karet vč. karet všech loňských vítězů (Real Madrid, Eintracht Frankfurt a AS Řím), 15 karet Future stars a Rookie All-star team.

Jak vybrat kartičky?

Jak vybrat kartičky?

Jste na naší stránce poprvé, chcete vybrat kartičky jako dárek a nevíte si rady? Rádi Vám poradíme.

Sběratelský slovník

V tomto článku se Vám budeme snažit vysvětlit výrazy, se kterými můžete ve sběratelství setkat..

2021-22 Donruss Soccer Road to Qatar

2021-22 Donruss Soccer Road to Qatar

Netradičně již v listopadu začně mistrovství světa v Qataru, k této příležitosti Panini vydává netradičně Hobby produkt Donruss Soccer, Road to Qatar.

Nejlepší světoví hráči v jedné sérii. Hledejte v balíčcíh a boxech inserty Tribute, Zero Gravity, craftman, Kaboom, dále hledejte , paralelní karty Optic, jersey nebo podepsané karty ( kromě aktivních hráčů vyšli v sérii i podpisy The Beautiful Game fotbalových legend vč. podpisu Diega Maradony a Peleho na samolepce .


Kompletní Checklist ke stažení níže:

2020-21 OFS Classic The Final Series

2020-21 OFS Classic The Final Series

Vážení sběratelé, představujeme Vám The Final Series, pravděpodobně poslední Extraligový produkt od OFS a zároveň i první produkt , který již vznikl v dílně nového výrobce na trhu sportoních karet Legendary Cards. Tato highendová série by měla vyjít v půlce řijna 15.10. V sérii naleznete pouze podepsané karty patche a oversized karty. Kompletní checklist naleznete v příloze pod článkem.

Série vychází ve dvou variantách.  Shot Memorabilia Box a Collectors box a můžete zakoupit jednotlivé boxy či Casy. Case Collectors boxu obsahuje 5 kusů a Shot Box 9 kusů. .......