google-site-verification: google380f0841affc413c.html
Žádná položka

Group Break - nebo-li společné otevření produktu.

Základem Group Breaku je, že se více sběratelů podělí o náklady na produkt ( box, více boxů).  
Obvykle to funguje tak, že sběratel si vybere konkrétní tým nebo týmy a zaplatí pouze za tým(y), které si vybral. Veškeré karty daného týmu , které se Group Braeku vytáhnou náleží sběrateli, který si daný tým vyhrál. 

Výběr týmů:
Výběr můžete provádět vždy v této kategorii, počet týmů na osobu není omezen, až na vyjímky u vybraných produktů. Spuštění prodeje pozic vždy předem oznámíme na sociálních sítích. Aby se GB uskutečnil musí se rozebrat všechny týmy v nabídce.

Cena týmů:
Cena je stanovena vždy podle ceny produktu a také podle možného obsahu, např. cena za pozici FC Barcelona bude dražší než pozice FC Bruggy. Barcelona má lepší hráče, v setu více karet. U některých produktů bude cena pozic nabídnuta formou aukce.

Jak a kdy GB probíhá:
Po rozebrání a zaplacení všech vystavených týmů, GB proběhne v předem stanovený čas na našem Youtube kanálu zde: Youtube kanál Kartičkárna.cz 

Odeslání karet:
Následující pracovní den karty rozstřídíme a odšleme sběratelům preferovaným způsobem dodání, popř. si mohou karty vyzvednout po předchozí dohodě na prodejně na Praze 6.